Toto Dumitrescu, internat la Spitalul „Alexandru Obregia” după ce a vandalizat un magazin din Sectorul 4. Poliția a deschis dosar penal
Toto Dumitrescu a fost internat la Spitalul de Psihiatrie „Alexandru Obregia” din București, în urma unui incident petrecut în Sectorul ...






